Search
Generic filters

Meist


Meist

A-Tahm OÜ on pereettevõte, mis tegutseb Eesti printeritarvikute ja kontoriseadmete hoolduse turul alates aastast 1998.

Meie ettevõte a-tahm tegeleb nii originaaltootja kui ka Hiina tehase analoogide tarnimisega. Meie tarnitavate toodete hulka kuuluvad toonerikassetid, tindikassetid, fototrumlid ja muud komponendid, mis vajavad printeris sagedast asendamist.

Mis tahes Eestis olemasoleva printeri jaoks saate valida meie käest vajaliku kasseti. Kasseti otsingu lihtsustab kodulehekülg www.printeritarvikud.ee, mille haldab meie ettevõte. Oleme kassettide tarnijad tootjatelt HP, Xerox, Lexmark, Brother, Canon, OKI, Samsung ja muudelt kaubamärkidelt. Kontori või kodu jaoks uue tehnika valimisel pöörduge julgesti meie poole nõu saamiseks – aitame valida just Teie vajadustele vastava printeri mudeli.

Meie tegevus on suunatud kassettide tarnimisele nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele üle Eesti. Koostöö transpordiettevõtetega annab meile eelise piirkondadesse kassettide tarnimisel. Tallinna piires meie kuller toimetab tellitud kauba kohale ja aitab vajadusel tindi- või toonerikassetti vahetada.

Igapäevaselt analüüsime konkurentide turgu ja pakume klientidele parimaid hindu. Oleme kliendile orienteeritud ettevõte – iga pöördumine on meie jaoks oluline ja pakume võimalikult täielikku teavet tarnitavate kaupade kohta. Kõik tooted on sertifitseeritud ja vastavad standarditele. Iga kassett on maksimaalselt varustatud olemasoleva teabega: omadused, kirjeldus, klientide ülevaated, tegelik deklareeritud lehekulu.

Teeme kõik endast oleneva, et printeri jaoks vajalike kassettide ostmise protsessi lihtsustada: veebiotsing, valik seadme järgi. Meiega koostööd tehes saate garanteeritud kvaliteedi pakutavatele kaupadele ja osutavatele teenustele.

Me korraldame regulaarselt kampaaniaid ja anname allahindluskuponge, samuti on olemas allahindluste süsteem kahe või enama sama mudeli kasseti ostmiseks. Pidevalt meiega koostööd tehes saate individuaalse KOODI – meie kaupluses soodustuse saamiseks, mis annab teile 5% -10% -15% soodustuse.

Oleme pühendunud kvaliteetsete printeritarvikute ja usaldusväärse klienditeeninduse pakkumisele.

image

Pakkumised

Igakuised püsikliendi pakkumised ja kampaaniad.

image

Lai Valik

Suurim printeritarvikute valik ning parimad hinnad.

image

Paindlik Lähenemine

Aitame teil OSTA – küsi personaalset pakkumist!

image

Kiire Tarnimine

Tooneri- ja tindikassettide tarnimine üle Eesti.

Mida Meie Kliendid Räägivad
Vaadake meie rahulolevate klientide tagasisidet

0
Ostukorv
  • No products in the cart.